8 (7182) 555058 8 (7182) 551038
««Pavlodar Robotics Challenge» жарысының қорытындысы»
Автор: РУМЦДО "Ертiс дарыны"
11-04-2019 09:44
«Pavlodar Robotics Challenge» жарысының қорытындысы

6 сәуір күні Павлодар қаласындағы Дарынды қыз балаларға араналған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» лицейінде облыс бойынша тұңғыш рет  «Pavlodar Robotics Challenge» атты робот техникасынан жарыс өтті. Бұл жарысқа  облысымыздан барлығы  175 қатысушысы бар  95  команда ат салысты. Өнертапқыш технологтарға арналған жарысқа  Lego GrandSumo  категориясы бойынша 57, Lego Mini Sumo  категориясы бойынша 76,
Lego Labirinth  категориясы бойынша 25, категориясы бойынша Lego Missions  3, mBot категориясы бойынша  14 үміткер қатысты. Жарыс барысындағы төрелік онлайн көрсету арқылы әділ әрі ашық түрде өтті.
Нәтижесінде Lego GrandSumo категориясы бойынша төмендегі оқушылар жеңімпаз атанды:
1 орын - Мажитов Нурдаулет Серикболатович (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты)
2 орын - Мухамматова Акмарал, Камалиддинова Сарвиназ (Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты);
2 орын - Сейтжанов Аскар, Төлеутай Ерсайын (Ақсу қаласының №1 қазақ орта мектебі);
2 орын - Магауин Еркеш Меркенович, Абдрахман Дияр Нурбулатулы (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты);
2 орын - Жомартов Мейрам, Курметова Камила Кайспаровна (Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты);
3 орын - Байдильдин Темир (Павлодар қаласының №9 Жалпы орта білім беру гимназия-мектебі);
3 орын - Иманов Алдияр (Павлодар қаласының №35 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Айбенов Жалгас (№2 Чернорецк жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Уалиханов Жалғас, Алдангоров Нуртай (Павлодар қаласының  №37 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Лебедева Влада Андреевна, Кириченко Дарья Владимировна (Павлодар қаласының №13 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Пирожников Владислав Васильевич, Танирбергенов Расул Ермекович (Павлодар қаласының №43 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Попов Тимофей Евгеньевич, Краснов Аленксей Алексеевич (Успен ауданы, Розовка жалпы орта білім беру мектебі);

Lego MiniSumo категориясы бойынша :

1 орын - Марат Райымбек Баянбекұлы(Баянауыл ауданы, «Мәшһүр Жүсіп Көпейұлы атындағы жалпы орта білім беру мектебі);
1 орын - Касенова Жансая(Павлодар қаласының №35 жалпы орта білім беру мектебі);
2 орын - Ертаев Али, Сакенов Назар(Павлодар қаласының №9 жалпы орта білім беру мектеп-гимназиясы);
2 орын - Боленко Данил Сергеевич, Фатьянов Павел Андреевич(Павлодар қаласының №13жалпы орта білім беру мектебі);
2 орын - Гулый Дарий Владимирович, Новиков Данил Олегович(Павлодар қаласының №26 жалпы орта білім беру мектебі)
2 орын - Егеубай Смайыл Қуанышұлы, Абзал Данияр Ерболатұлы(Павлодар қаласының Бауыржан Момышұлы атындағы №22 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Sakauova Inkar, Mazhitova Daniya(Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты);
3 орын - Иванов Егор, Долганов Миша   (Павлодар қаласының №16 мектеп-лицейі);
3 орын - Амангельды Даниял, Казиев Асанали(Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты);
3 орын - Толеген Мадияр, Сембаев Аян(Павлодар қаласындағы №37 жалпы орта білім беру мектебі );
3 орын - Вертепа Никита, Даниял Нурадиль(Щербакты ауданы, Гимназиялық сыныбы бар мектеп);
3 орын - Аубакиров Жаслан Иембергенович, Оспанов Ергали Талгатович(Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернаты);
3 орын - Шарипов Алан, Сүлеймен Ризабек(Павлодар қаласының №2 жалпы орта білім беру мектебі);

Lego Labirinth категориясы бойынша:

1 орын - Актионов Марк Сергеевич, Тюлюбаев Тамирлан Ерболович(Дарынды балаларға арналған  №8 лицей-интернаты, Павлодар қ.);
2 орын - Мұратбекқызы Әмина(Павлодар қаласының №25 жалпы орта білім беру мектебі);
2 орын - Есентаев Алдияр Ермекович(Павлодар қаласының №24 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Асаинов Дамир Жасланович, Сағдат Еркелді Ерболұлы(Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты);
3 орын - Елтай Елнұр(Павлодар қаласының №35 жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Корсуков Егор Максимович, Корсуков Захар Максимович(Павлодар қаласының №18 жалпы орта білім беру мектебі );

Lego Missions категориясы бойынша:

1 орын - Наурызбай Мейрамбек Меирбекұлы(М.М. Катаев атындағы оқушылар сарайы);
2 орын - Калымова Дария Жумагельдиновна, Батталова Дильназ Бейбытовна(Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты);

mBot категориясы бойынша:

1 орын - Власов Даниил Сергеевич, Севостьянов Александр Дмитриевич(Екібастұз қаласындағы №24 мектеп-гимназия );
2 орын - Сменцовский Антон Анатольевич, Мальсагов Ислам Магамедович(К.Макпалееваатындағы №4  жалпы орта білім беру мектебі);
3 орын - Хусаинов Шакир, Ергабулов Алдияр(Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты).