8 (7182) 555058 8 (7182) 551038
«В Павлодаре состоялся региональный этап Президентской олимпиады»
Автор: РУМЦДО "Ертiс дарыны"
26-09-2019 10:22
В Павлодаре состоялся региональный этап Президентской олимпиады

По всей республике стартовала ХIIПрезидентская олимпиада по предметам естественно-математического цикла для учащихся 11 классов,                         Iрегиональный этап которой проведен 25сентября 2019годана  базе Павлодарского государственного педагогического  университета. Для обеспечения прозрачности олимпиада была впервые представлена в онлайн-режиме.Практически любой желающий мог виртуально присутствовать на олимпиаде.

              На региональном этапе ХIIПрезидентской олимпиады приняли участие 123 учащихся  из 59организаций образования области - из городов  Павлодара, Аксу, 10 районов  и 12 специализированных школ, из них с государственным языком обучения – 59учащихся, с русским языком обучения –64.

              Одновременно во всех регионахчерез сеть Интерактивной студии Министерства образования и науки Республики Казахстан 23октября 2019  года состоится 2-ойреспубликанский отборочный этап олимпиады, который состоит из двух туров: дистанционного и творческого (написание эссе). В нем примут участие 20 учащихся - победители регионального этапа, определившиесяпо суммарному количеству баллов за все 4 предмета.

По результатам двух туров отборочного этапа республиканским организационным комитетом утверждаются списки участников заключительного республиканского этапа ХІIПрезидентской олимпиады.

ХІI Президенттік олимпиаданың өңірлік кезеңінің қорытындысы          
Шифр Окушының аты-жөні  Мектептің толық атауы матем физика биология химия Итого
1 109 Вергилесов Роман Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат 10 7 22 12 51
2 71 Щегляев Андрей Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі 11 1,5 17 17,5 47
3 96 Зелева Кристина Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі 9 12 14 8,5 43,5
4 124 Ильяс Султан № 39  инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі 8 1,5 14 19 42,5
5 108 Овчаренко Виктория №13 жалпы орта білім беру мектебі 5 12 21 3 41
6 53 Сағиден Әлем  Жас дарын мамандандырылған мектебі 3 18 13 2 36
7 118 Бержанов Шамиль Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 5 1,5 12 16 34,5
8 85 Яцкевич Артем  Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат 2 7 20 5,5 34,5
9 114 Осипов Василий Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі 6 6 13 9 34
10 121 Исадинов Диас № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі 11 1 16 5 33
11 52 Канафина Алия Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей мектебі 4 0,5 21 6,5 32
12 42 Жунусов Айдар  Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат 6 1,5 20 3,5 31
13 62 Суханкулов Есболат Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей мектебі 0 5 16 9 30
14 80 Сембекова Дильназ Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 1 2,5 13 13 29,5
15 37 Зияда Дильнара Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия 4 0,5 17 7 28,5
16 119 Клишина Алина Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі 6 0,5 14 8 28,5
17 6 Айтым Али  Ы.Алтынсарин атындағы гимназия-интернаты 0 5 20 2,5 27,5
18 102 Рашитов Ильяс  Дарынды балаларға арналған № 3 гимназия 9 0,5 15 2,5 27
19 40 Кусмангалиева Азель  Жас дарын мамандандырылған мектебі 0 0 23 4 27
20 83 Курмашев Серик Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты 4 0,5 17 5,5 27
21 86 Князькин Дмитрий № 9 жалпы орта білім беру гимназия-мектебі 3 1,5 12 10 26,5
22 91 Кусаинова Зарина  Воскресенка жалпы білім беретін орта мектебі 4 2 17 3 26
23 38 Муттахиден Дияра

  
«Зерде» мамандандырылған  мектебі 4 0 16 6 26
24 131 Шайзадаева Ариана Жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған №7 мектебі 0 2 17 6,5 25,5
25 36 Елеу Қаныш  Ш. Айманов ат. ЖОББ мектеп-интернаты 5 0,5 12 8 25,5
26 41 Бекенов Елжан  Ы.Алтынсарин атындағы гимназия-интернаты 0 0,5 21 3,5 25
27 10 Кинашева Анар №1 жалпы орта білім беру мектебі  0 3 18 4 25
28 92 Маликов Мансур  Дарынды балаларға арналған № 3 гимназия 3 0,5 13 8 24,5
29 99 Кирпа Татьяна Ақсу қ. Лицей-мектебі 5 0,5 15 4 24,5
30 76 Быкова Елизавета Қызылжар ЖОББМ 0 2,5 17 5 24,5
31 123 Кабдулла Жоламан Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 4 0 13 7 24
32 116 Шалапова Дарья  №23 жалпы орта білім беру мектебі 3 1 13 7 24
33 5 Болатова Анель  Жас дарын мамандандырылған мектебі 0 1,5 13 8,5 23
34 87 Жакупова Дильназ   №16 жалпы орта білім беру мектебі 4 5 10 4 23
35 61 Мейрашева Зарина  «Зерде» мамандандырылған  мектебі 0 0,5 17 5 22,5
36 4 Қайдар Бексултан Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей мектебі 0 0,5 14 8 22,5
37 72 Шишкин Александр №9 жалпы орта білім беру гимназия - мектебі 2 1,5 13 6 22,5
38 39 Аманбаев Бекжан Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей мектебі 0 0 18 4 22
39 106 Нургумаров Дархан Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебі 2 0 13 7 22
40 73 Речкина Карина №6 лицей - мектебі 0 2 14 6 22
41 65 Жунусова Дарина  Дарынды балаларға арналған № 3 гимназия 0 0 21 0,5 21,5
42 24 Сәрсенбаева Нурия  Жас дарын мамандандырылған мектебі 0 0 13 8,5 21,5
43 95 Каркинбаев Асанали Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 4 0,5 12 5 21,5
44 98 Нурхаева Александра №7 гимназия - мектебі 0 0,5 16 5 21,5
45 13 Садыкова Ләйла № 4 Ертіс ЖОББМ 0 0 17 4,5 21,5
46 94 Воробьев Валерий Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты 3 0,5 12 5,5 21
47 110 Чайковский Кирилл  Дарынды балаларға арналған № 3 гимназия 3 0 17 0,5 20,5
48 25 Бағдатов Абулкаир  Ы.Алтынсарин атындағы гимназия-интернаты 3 0 17 0,5 20,5
49 54 Тасболат Ерасыл  Ы.Алтынсарин атындағы гимназия-интернаты 0 0,5 15 5 20,5
50 130 Балкен Назигуль Жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған №7 мектебі 0 0,5 16 4 20,5
51 77 Купеева Айман   №1 Железин ЖОББМ 1 2,5 15 2 20,5
52 20 Уразгулова Сабина Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 0 0 16 4,5 20,5
53 1 Куатов Алихан  Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия 8 1 11 0 20
54 74 Солодникова Яна  Ақсу қ. Лицей-мектебі 0 1 16 3 20
55 75 Каиржанов Данияр  М.Қайырбаев атындағы ЖОББМ
 
0 0 17 3 20
56 79 Нукушев Диас  Песчан №2 жалпы білім беретін орта мектебі 2 2,5 10 5,5 20
57 12 Ергазина Гульназ Лебяжье ЖОББМ 0 0 14 5,5 19,5
58 47 Айткалиева Дана Қаратерек жалпы орта білім беретін мектеп 1 0 15 3 19
59 93 Гайнуллина Карина Мамандандырылған №1 лицей-мектебі 0 1,5 13 4 18,5
60 9 Санатбек Муслим №18 жалпы орта білім беру мектебі 0 1,5 14 3 18,5
61 22 Жупарова Инара «Зерде» мамандандырылған  мектебі 4 0 11 3 18
62 67 Абильмажитова Адель Мамандандырылған №1 лицей-мектебі 1 0 17 0 18
63 27 Ергалиева Дильназ  №25 қыздар гимназиясы 0 0 12 6 18
64 100 Пузач Алена   №2 Железин ЖОББМ 0 0,5 13 4,5 18
65 23 Оспанов Ержан Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей мектебі 4 0,5 10 2,5 17
66 115 Леонова Надежда №21 жалпы орта білім беру мектебі 0 1,5 13 2,5 17
67 89 Мусабекова Динара Ұзынсу ЖОББМ 0 0,5 13 3,5 17
68 49 Акбергенова Асем Майқайың №2 жалпы орта білім беру мектебі 0 0 16 1 17
69 104 Олжабаев Калит Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты 1 0 15 0 16
70 112 Әбілхай Нурасыл Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты 0 0 16 0 16
71 105 Маулетханов Ерасыл Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 4 0 12 0 16
72 128 Әубәкір Бекзат Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 5 0 11 0 16
73 59 Оразалы Данагүл  З.Акишев ат.ЖОББМ 0 0 15 1 16
74 51 Умарова Асель  «Зерде» мамандандырылған  мектебі 0 0,5 11 4 15,5
75 46 Сабитхан Жансая Лебяжье ЖОББМ 0 0 13 2,5 15,5
76 107 Зайдулаева Дана Лозовой жалпы орта білім беру мектебі 0 0,5 15 0 15,5
77 44 Тоқмағамбет Назерке  №2 жалпы орта білім беру мектебі  0 0 10 5 15
78 117 Осиновский Артем №4 жалпы орта білім беру мектебі  3 0 11 1 15
79 111 Михеева Алина Мамандандырылған №1 лицей-мектебі 1 0,5 13 0 14,5
80 126 Темірғали Дінмұхамед Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 0 0,5 11 3 14,5
81 129 Куршакова Ирина № 39  инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі 0 0 10 4,5 14,5
82 125 Жуматаев Елхан  №35 гимназия - мектебі 0 0,5 11 3 14,5
83 28 Саруарова Асыл  №2 жалпы орта білім беру мектебі  0 0 14 0,5 14,5
84 45 Бораш Арай  Нығманов атындағы ЖОББМ 0 0 11 3,5 14,5
85 15 Қайдар Жанболат А.Иманов ат. жалпы орта білім беретін мектеп 0 0,5 14 0 14,5
86 60 Муратбаева Дана Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия 2 0 12 0 14
87 127 Жубай Алуа № 14 жалпы орта білім беру мектебі 0 0 11 3 14
88 43 Ергалимова Сабина №36 лицей - мектебі 0 0 12 2 14
89 29 Нуркенова Әсем  М.Қайырбаев атындағы ЖОББМ
 
0 0 12 2 14
90 19 Жексембек Ансар  №1 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі 1 0 12 1 14
91 11 Бейсембай Айдана  Тленшин атындағы ЖОББМ
 
 
0 0 9 4,5 13,5
92 34 Сагитова Мадина  Қатша Оспанова атындағы №3 ЖОББМ 0 0 9 4,5 13,5
93 103 Куанышева Амина Мамандандырылған №1 лицей-мектебі 1 0 10 2 13
94 97 Сағымбек Ақерке №24 жалпы орта білім беру  мектебі 0 0 9 4 13
95 35 Каржаубаев Жасулан №3 Успен жалпы орта білім беру мектебі 0 0 13 0 13
96 21 Кунтаева Амина  Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия 0 0 11 1 12
97 82 Байзен Зарина Мамандандырылған №1 лицей-мектебі 0 1 8 3 12
98 68 Төлегенов Айтуар Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты 0 0 12 0 12
99 84 Ақаш Азат Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 0 0 12 0 12
100 88 Талғатұлы Қасым Ақсу қ. Лицей-мектебі 0 0,5 10 1,5 12
101 55 Көлбай Үкілімай  №2 жалпы орта білім беру мектебі  0 0 12 0 12
102 16 Темиргалиев Куаныш  Красноармейка ЖОББМ 0 0 12 0 12
103 2 Абельдинова Аяулым «Зерде» мамандандырылған  мектебі 0 0 10 1,5 11,5
104 81 Зорин Даниил  Дарынды балаларға арналған № 3 гимназия 0 1 10 0 11
105 69 Қазанғап Динмухамед Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 0 0 11 0 11
106 14 Жұмағазы Дана   №3 Железин ЖОББМ 0 0 11 0 11
107 32 Жұмағали Темерлан  №3 Железин ЖОББМ 0 0 10 1 11
108 64 Тарасюк Юлия №3 Успен жалпы орта білім беру мектебі 0 0 11 0 11
109 90 Серебрякова Виктория  Черноярка ЖОББМ 0 0,5 10 0 10,5
110 17 Аяш Тамерлан  Қызылтаң жалпы білім беретін орта мектебі 0 0 10 0 10
111 18 Бахытбекқызы Фарида №3 Успен жалпы орта білім беру мектебі 0 0 9 0,5 9,5
112 50 Жумабаева Дильнара Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия 0 0 9 0 9
113 63 Жапалбай Аяжан Жас дарын мамандандырылған мектебі 0 0,5 8 0,5 9
114 33 Бейсекеұлы Асылжан Май жалпы орта білім беретін мектеп 0 0 9 0 9
115 101 Калиев Карим  Черноярка ЖОББМ 0 0 9 0 9
116 132 Кабыкен Айымжан  №2 жалпы орта білім беру мектебі  0 0 8 0,5 8,5
117 78 Мельникова Анастасия  Луганская ЖОББМ  0 1,5 7 0 8,5
118 113 Шамшитов Ратбек Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты 0 0 8 0 8
119 30 Батталова Арай С.Сатыбалдин атындағы ЖОББМ 1 0 6 1 8
120 70 Жумадилова Ардак  Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат 4 д д д 4
121 7 Абдрахманов Дияр  Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат 2 д д д 2
122 122 Кирчев Роман №23 жалпы орта білім беру мектебі 2 д д д 2
123 8 Исенова Айдана № 20 лицей-мектебі 0 д д д 0
124 3 Еспаев Елнур Облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернаты ж ж ж ж  
125 66 Кисанов Руслан Облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернаты ж ж ж ж  
126   Ашим Жаксылык №4 жалпы орта білім беру мектебі  ж ж ж ж  
127 56 Каримова Айдана Шарбақты ЖОББМ ж ж ж ж  
128 31 Шингисов Акрам  № 2 Ертіс ЖОББМ ж ж ж ж  
129 57 Булатова Патрисия  Көктөбе жалпы орта білім беретін мектеп ж ж ж ж