8 (7182) 651265 8 (7182) 651210
«Областной этап республиканской олимпиады по лингвистике»
Автор: РУМЦДО "Ертiс дарыны"
15-11-2021 11:59
Областной этап республиканской олимпиады по лингвистике

На базе Павлодарского педагогического университета 11 ноября 2021 года состоялся областной тур республиканской олимпиады по лингвистике среди учащихся 8-11 классов. Целью олимпиады является выявление, развитие и поддержка одаренных учащихся, совершенствование и углубление знаний учащихся по лингвистике.

27 октября т.г. состоялся районный, школьный тур олимпиады, в котором приняли участие 327 учащийся Павлодарской области. В областном туре олимпиады приняли участие 81учащийся – призеры районного, школьного тура, в том числе: из специализированных школ – 43, районов – 26, городов – 12 учащихся.

Лингвистика  бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің хаттамасы

             

Қатысушының аты-жөні

Облыс

Сынып

Білім беру ұйымының атауы

қала/аудан

облыстық  қезең үшін ұпай

орын

Канашева Айым

Павлодар

9

«Жас дарын» мектебі

Мамандырылған

51

І

Сулейменов Диас

Павлодар

11

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы көптілді лицей-интернаты

Мамандырылған

45

І

Богомолова Дарья

Павлодар

10

№14 жалпы орта білім беру  мектебі

Павлодар

40

ІІ

Шаик Султан

Павлодар

10

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы көптілді лицей-интернаты

Мамандырылған

40

ІІ

Бисмельдина Карима

Павлодар

11

«Жас дарын» мектебі

Мамандырылған

39,5

ІІ

Шамшина Мария

Павлодар

10

№8 дарынды балаларға арналған лицей-мектебі

Мамандырылған

39

ІІ

Қуандық Алуа

Павлодар

10

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

36,5

ІІ

Едина Дарья

Павлодар

11

№3 дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

35,5

ІІ

Аликеева Ясмин

Павлодар

10

«Жас дарын» мектебі

Мамандырылған

35

ІІ

Лифенко Максим

Павлодар

8

№3 дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

33,5

ІІІ

Казиев Асанали

Павлодар

11

Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

33

ІІІ

Аубакиров Жаслан

Павлодар

10

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы лицей-интернаты

Мамандырылған

32

ІІІ

Мухтарханова Дильназ

Павлодар

10

Лицей-мектебі

Ақсу

32

ІІІ

Тимошенко Анастасия

Павлодар

9

№8 дарынды балаларға арналған лицей-мектебі

Мамандырылған

32

ІІІ

Черней Дарья

Павлодар

11

Дарынды балаларға арналған №1 лицей-мектебі

Мамандырылған

32

ІІІ

Куанов Руслан

Павлодар

9

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы лицей-интернаты

Мамандырылған

30

ІІІ

Амангелді Нұрәділ

Павлодар

10

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

29,5

ІІІ

Айткожин Тимур

Павлодар

11

№21жалпы орта білім беру  мектебі

Екібастұз

29

ІІІ

Елеушинова Улдана

Павлодар

9

№7 гимназия-мектебі

Екібастұз

29

ІІІ

Сактасынова Арай

Павлодар

11

Дарынды балаларға арналған Абай ат. гимназиясы

Мамандырылған

28

ІІІ

Леликов Игорь

Павлодар

9

№16 лицей-мектебі

Павлодар

27,5

ІІІ

Рахимова Дания

Павлодар

8

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы лицей-интернаты

Мамандырылған

27,5

ІІІ

Алпысова Аружан

Павлодар

10

№3 дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

27

ІІІ

Плахотнюк Алиса

Павлодар

11

№17 жалпы орта білім беру  мектебі

Павлодар

27

ІІІ

Садырев Дмитрий

Павлодар

11

№8 жалпы орта білім беру  мектебі

Ақсу

27

ІІІ

Бопышева Аружан

Павлодар

8

Музыкалық мектеп-интернаты

Мамандырылған

25,5

ІІІ

Байсауп Есімхан

Павлодар

9

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

Мамандырылған

25

ІІІ

Буржумбаев Болатхан

Павлодар

9

Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

25

ІІІ

Митител Анастасия

Павлодар

11

 №1 жалпы орта білім беру  мектебі

Железин

25

ІІІ

Рамазан Анель

Павлодар

10

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

Мамандырылған

25

ІІІ

Шевченко Ксения

Павлодар

11

Текенов ат. №2 жалпы орта білім беру  мектебі

Теренқөл

25

ІІІ

Қабдолла Асылбек

Павлодар

9

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы көптілді лицей-интернаты

Мамандырылған

24

 

Бехтина Ангелина

Павлодар

10

№34 жалпы орта білім беру мектебі

Павлодар

23

 

Келден Алихан

Павлодар

10

Дарынды балаларға арналған Абай ат. гимназиясы

Мамандырылған

23

 

Тойболдин Кенесары

Павлодар

8

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

Мамандырылған

23

 

Ерлан Мөлдір

Павлодар

11

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

22

 

Мельничук Анастасия

Павлодар

8

А.Елгин ат. №1 жалпы орта білім беру  мектебі

Теренқөл

22

 

Абсаттарова Амина

Павлодар

11

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

Мамандырылған

21,5

 

Мусалимова Малика

Павлодар

11

Ы.Алтынсарин ат. дарынды балаларға арналған гимназия-интернаты

Мамандырылған

21,5

 

Алимова Томирис

Павлодар

11

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

21

 

Габдуллина Амина

Павлодар

9

Музыкалық мектеп-интернаты

Мамандырылған

21

 

Темірболат Әліскер

Павлодар

8

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы көптілді лицей-интернаты

Мамандырылған

20

 

Дранова Мария

Павлодар

9

Дарынды балаларға арналған №1  лицей-мектебі

Мамандырылған

19,5

 

Ведлер Диана

Павлодар

8

Кеменгер орта білім беру  мектебі

Павлодар

19

 

Семеновых Лидия

Павлодар

10

Дарынды балаларға арналған №1 лицей-мектебі

Мамандырылған

19

 

Жакипбаева Перизат

Павлодар

11

№2 жалпы орта білім беру  мектебі

Ақсу

18,5

 

Шайманова Аяжан

Павлодар

9

Дарынды балаларға арналған Абай ат. гимназиясы

Мамандырылған

18,25

 

Ныгметула Гульназ

Павлодар

11

Кеменгер орта білім беру  мектебі

Павлодар

18

 

Давлятова Анастасия

Павлодар

9

Железин №2 жалпы орта білім беру  мектебі

Железин

17,5

 

Есельбаев Ардан

Павлодар

9

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

17,5

 

Жанбырбаева Гульназ

Павлодар

10

№22 Торайғыров ат. гимназия-мектебі

Екібастұз

17

 

Каирбекова Айганым

Павлодар

8

№8 дарынды балаларға арналған лицей-мектебі

Мамандырылған

17

 

Каирбек Аяна

Павлодар

8

 «Жас дарын» мектебі

Мамандырылған

16,5

 

Асанбай Жадыра

Павлодар

8

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған гимназиясы

Мамандырылған

16

 

Байқоныр Айдана

Павлодар

8

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

16

 

Нурмахамбетова Нази

Павлодар

9

Ы.Алтынсарин ат. дарынды балаларға арналған гимназия-интернаты

Мамандырылған

16

 

Баязиев Фаруат

Павлодар

9

Панфилов жалпы орта білім беру  мектебі

Ертіс

15,5

 

Кухаева Карина

Павлодар

8

№22 Торайғыров ат. гимназия-мектебі

Екібастұз

15,5

 

Муратова Шырайлым

Павлодар

9

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты

Мамандырылған

15,5

 

Дүйсен Нұрсұлтан

Павлодар

10

Ж.Аймауытов ат. жалпы орта білім беру  мектебі

Баянауыл

14,5

 

Чернова Милана

Павлодар

9

Кеменгер орта білім беру  мектебі

Павлодар

14,5

 

Тусупбекова Әдемі

Павлодар

9

А.Құнанбаев ат. орта білім беру  мектебі

Шарбақты

13,75

 

Сәрсембай Мадияр

Павлодар

9

Муткенов ат.жалпы орта білім беру  мектебі

Ақтоғай

13,25

 

Байзакова Сара

Павлодар

8

Дарынды балаларға арналған Абай ат. гимназиясы

Мамандырылған

13

 

Путинцев Кирилл

Павлодар

10

Т.П. Праслов ат. жалпы орта білім беру  мектебі

Железин

13

 

Қаракесек Томирис

Павлодар

11

Зейтін Ақышев ат. жалпы орта білім беру  мектебі

Баянауыл

12,5

 

Аманбек Жеңіс

Павлодар

9

Үшқұлын негізгі мектебі

Баянауыл

12,25

 

Зайт Ерсултан

Павлодар

10

Хмельницкий орта білім беру  мектебі

Шарбақты

12,25

 

Абусейтова Адема

Павлодар

11

Абай ат. орта білім беру  мектебі

Шарбақты

12

 

Вертлугова Дарья

Павлодар

8

№23 жалпы орта білім беру мектебі

Павлодар

12

 

Игберлинова Ельнура

Павлодар

10

Ертіс №2 жалпы орта білім беру  мектебі

Ертіс

12

 

Мухамеди Әділхан

Павлодар

10

Кеменгер орта білім беру  мектебі

Павлодар

11,5

 

Байгабылова Акмаржан

Павлодар

10

Песчан №2 жалпы орта білім беру  мектебі

Теренқөл

11

 

Жақан Ділназ

Павлодар

9

Ямышев жалпы орта білім беру  мектебі

Аққулы

10,5

 

Сағынтай Марғұлан

Павлодар

8

Үшқұлын негізгі мектебі

Баянауыл

10,5

 

Алтынсары Нурхан

Павлодар

8

Ш.Уалихан ат.жалпы орта білім беру  мектебі

Ертіс

10

 

Аскаров Али

Павлодар

8

Аққулы жалпы орта білім беру  мектебі

Аққулы

9,75

 

Сембаева Айсана

Павлодар

11

Дарынды балаларға арналған облыстық көп салалы лицей-интернаты

Мамандырылған

9,5

 

Хахлова Мария

Павлодар

9

Ямышев жалпы орта білім беру  мектебі

Аққулы

8

 

Дорохов Данил

Павлодар

9

Жанатан орта білім беру  мектебі

Аққулы

5,5

 

Жумабаева Дарья

Павлодар

8

Шалдай орта білім беру  мектебі

Шарбақты

4